Projekty Domów - MAX Pracownia Projektowa

Odsłon: 533 | Fotografia nr: #0013
Województwo:   Świętokrzyskie
Miasto:   Kielce

Pracownia projektowa „MAX” świadczy usługi w pełnym zakresie, począwszy od przygotowania dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez kierowanie i nadzorowanie budów, aż do końcowego etapu procesu inwestycyjnego czyli formalnego zakończenia obiektu i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Nasza oferta:
- projekty indywidualne: budynki mieszkalne, handlowe, usługowe oraz użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe itp.
- sprzedaż projektów katalogowych największych i najlepszych pracowni w kraju
- adaptacje projektów katalogowych,
- projekty zagospodarowania działki,
- przygotowywanie i pośrednictwo w załatwieniu wszelkich formalności wstępnych umożliwiających ubieganie się o pozwolenie na budowę (warunki przyłączenia do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, decyzje o warunkach zabudowy, wypisy z miejscowego planu )
- sporządzanie map do celów projektowych
- legalizacje samowoli budowlanych
- projekty sieci oraz przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
- kosztorysy do ARiMR oraz pod kredyty bankowe
- świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
- projekty technologiczne z uzgodnieniami BPH, higieniczno-sanitarnym, ergonomii i higieny pracy
- nadzory budowlane – kierownik budowy, inspektor nadzoru

Ponadto współpracujemy z doświadczonymi instalatorami z branży sanitarnej i elektrycznej, geodetami, projektantami wnętrz, projektantami krajobrazu oraz wykonawcami. Współpracujemy również z hurtowniami materiałów budowlanych, w których nasi klienci mogą liczyć na solidną obsługę inwestycji.

W naszym biurze mamy ofertę polegającą na bezpłatnym doradztwie w zakresie programu "Ekspert Budowy" realizowanego przez firmę "XELLA". Zainteresowani inwestorzy uzyskają informację na temat udziału w programie oraz rozwiązań technologicznych marki YTONG i SILKA. UWAGA!!! Udział w programie premiowany jest przez firmę XELLA za Naszym pośrednictwem bezpłatnym kuponem rabatowym na zakup materiałów marki YTONG oraz SILKA. Inwestor posiadający kupon otrzymuje zwrot 3% wartości zakupionych materiałów.


Naszym atutem jest posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń zarówno do projektowania jak i kierowania robotami budowlanym. Pozwala nam to zaoferować korzystne ceny świadczonych usług. Doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie zapewnia nam sprawne i szybkie poprowadzenie niemal każdej inwestycji. Pełny zakres usług świadczony przez pracownię „MAX” pozwala załatwić wszystko w jednym miejscu - w naszym biurze – zapraszamy.

MAX Pracownia projektowa
ul. Okrzei 64
25-526 Kielce

tel. 602523603
tel. 41-314-40-44
maxprojekty@architekci.pl
www.max-projekty.pl

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Tomek
Więcej ogłoszeń tego użytkownika
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.