Laserowe Wybielanie Zębów – Ceny Już Od 99 zł ! ! !

Odsłon: 460 | Fotografia nr: #2448
Województwo:   Wielkopolskie

LASEROWE WYBIELANIE ZĘBÓW – CENY JUŻ OD 99ZŁ! ! ! Firma White&Beauty.
Cena standardowa 499zł.

White & Beauty to dynamicznie rozwijająca się firma w dziedzinie wybielania zębów posiadająca kilkadziesiąt gabinetów w większych miastach Polski.
Rozwój firmy, uznana marka i doświadczenie zdobyte w Stanach Zjednoczonych u najlepszych pionierów bezpiecznego wybielania zębów sprawiły, że dziś w Polsce jesteśmy liderem w swojej dziedzinie.
Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw! Pojawianie się przebarwień na zębach jest stanem normalnym i dotyczy każdego z nas - niezależnie od stosowanej diety czy używek takich jak papierosy, kawa czy czerwone wino.
Opis wizyty:
Zabieg wybielania rozpoczyna się od nałożenia na zęby specjalnego żelu, którego właściwości aktywują się pod wpływem niebieskiego światła halogenowej żarówki LED. Powstały w ten sposób tlen wnika w szkliwo i zębinę, wybielając substancje przebarwiające. Emitowane przez aparaturę promienie wspomogą również proces odnowy żelaza. W efekcie zęby staną się bielsze nawet o 14 odcieni, a Ty będziesz mógł się cieszyć prawdziwie śnieżnobiałym i zniewalającym uśmiechem nawet przez 2 lata.
Profesjonalnie i bezpiecznie
Pojedyncza wizyta to 3 seanse, z których każdy trwa 15 minut. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. White&Beauty, będąc firmą wiodącą prym w dziedzinie wybielania zębów, gwarantuje najwyższą jakość usługi, co osiąga poprzez współpracę z amerykańskimi dostawcami lamp i co zostało potwierdzone przez ponad 10 000 zadowolonych klientów.
Chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj http://white-beauty.pl/pl/faq
Za dopłatą w salonie istnieje możliwość skorzystania akceleratora halogenowego, który wybiela zęby nawet o 18 odcieni.
Dodają uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, ludzie chętniej i częściej się uśmiechają, dzięki czemu są korzystniej postrzegani przez otoczenie. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwraca się uwagę u innych.

Ul. Adama Mickiewicza 28
60-836 Poznań
tel. 887-167-548 (uprasza się o rezerwację wizyty)
poznan.whitebeauty@gmail.com
Godziny otwarcia. od pon. do piątku od 9-17 oraz w wybrane soboty miesiąca

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: myone
Adres: cała Polska
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.