Konsultant finansowy

Odsłon: 1289 | Fotografia nr: #3119
Województwo:   Małopolskie

Zaangażuję kompetentnego konsultanta finansowego na okres tymczasowy.
Przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem finansowym dodatkowo ubezpieczeniami, które na rynku działa już od 1999 roku. Nasza spółka zajmuje stałą pozycję i stara się zdobyć jak największą liczbę stałych nabywców, którzy będą systematycznie korzystać z naszych usług. Gwarantujemy doskonałe warunki pracy oraz interesujące honorarium dla wszelkich pracowników. Troszczymy o to ażeby nasi pracownicy ciągle kształcili się oraz umożliwiamy szereg szkoleń zwiększających kompetencje.

Od konkurentów na stanowisko specjalisty finansowego wymagamy wyższego wykształcenia kierunkowego, doświadczenia na podobnym stanowisku i przede wszystkim efektywnej łatwości pracy z kontrahentami. Jednocześnie znacząca jest komunikatywność oraz sprawność indywidualnej koordynacji pracy, jak również umiejętność pracy w grupie.

Chętnych zachęcamy do kontaktu na dany adres e-mail. Oznajmiamy o tym, iż skontaktujemy się wyłącznie z wyselekcjonowanymi pretendentami, podstawą do poprowadzenia rekrutacji jest nadesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
kontakt

Informacje kontaktowe
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.