Domy pod Warszawą

Odsłon: 181 | Fotografia nr: #4112
Województwo:   Mazowieckie

Wiele osób marzy o życiu w dobrze wyglądającym, a zarazem komfortowym i bezpiecznym domu. Pragnienie to można zrealizować, korzystając z budynków, które oferuje firma Tanga.

Prowadzimy budowę domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku. Od początku skupialiśmy się na tworzeniu budynków w pięknych podwarszawskich okolicach. Posiadamy gotowe projekty, dostosowane do potrzeb oraz możliwości finansowych różnych klientów. Ponadto podejmujmy się przygotowania indywidualnych projektów domów o wysokim standardzie na większych działkach. Tanga zapewnia kompleksową obsługę, która polega między innymi na załatwianiu wszelkich wymaganych formalności budowlanych. Na naszej stronie internetowej macie Państwo możliwość zapoznania się z naszymi poprzednimi realizacjami.

Każdą osobą zainteresowaną dobrze wyglądającymi i komfortowymi budynkami serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty, a następnie do kontaktu z nami, w celu uzgodnienia dokładnych warunków współpracy.

Informacje kontaktowe
Imię do kontaktu: Tanga
Adres: Lesznowola
Telefon: 501666100
Zobacz stronę Sprzedawcy
Kontakt ze Sprzedawcą

Wpisz tekst widoczny na obrazku w polu poniżej.
Możliwe są litery od A do H
i numery od 1 do 9.